Výroba cyklistického oblečení

GRAFICKÝ NÁVRH cyklistického oblečení a doplňků u nás máte ZDARMA.

Cyklistika je masově se rozvíjející sport. Nádhera pohybu na kole horském či silničním se dostala pod kůži spoustě z nás. Velmi oblíbené je vyrážet na kolo s partou kamarádů. A tak se také stalo populárním odlišit se od ostatních unikátním cyklistickým oblečením. Proto dnes vídáme v našich horách partičky nadšenců s cyklodresy označujících tu tour de hory, tu partu označenou velmi originálním názvem či účastníky některého z mnoha cyklistických závodů v dresu, který se k této akci váže.

My, jako aktivní silniční i MTB cyklisté víme, jak důležité je, aby cyklo oblečení skutečně fungovalo a střih "seděl". Jako oděváři s 26-ti lety praxe zase víme, jak takový dres udělat. Proto neváhejte a objednejte si svoje originální cyklistické oblečení u nás. Vybrat si můžete z profi materiálů i standartních materiálových kvalit. Garantujeme, že vždy budete spokojeni.

Design cyklo oblečení vyrobíme dle Vašich představ. Jste omezeni pouze svojí představivostí. Rádi pro Vás vyrobíme FLUO cyklo oblečení pro efektní a bezpečnější vzhled.

Výroba cyklistického oblečení