Zakázková výroba triatlonových kombinéz


JAK OBJEDNAT >


GRAFIKA ZDARMA >


CO VŠE MŮŽE BÝT NA VÝROBKU >


KOLIK VÝROBA STOJÍ >


JAK DLOUHO TRVÁ VÝROBA >


Vyrobíme pro Vás triatlonové kombinézy  a další oblečení pro tiatlonisty dle Vašich představ - s vaším designem, jmény členů týmů, logy oddílu a sponzorů technologií plnoplošného sublimačního tisku. Grafický návrh vám připravíme zdarma a zakázku dodáme v krátkém termínu. 

Nabízíme triatlonové kombinézy a další týmové oblečení pro triatlonové oddíly. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru a disponujeme moderními technologiemi a funkčními materiály pro dosažení nejvyšší kvality.

Naše triatlonové oblečení je navrženo s ohledem na zkušenosti získané od triatlonistů, se kterými spolupracujeme pro maximální pohodlí a volnost pohybu, abyste mohli dosáhnout svého nejlepšího výkonu. Používáme kvalitní a prodyšné materiály, které zaručují optimální ventilaci a odvod potu.

Dejte nám vědět o vašich představách a rádi vám připravíme nezávaznou nabídku a míru. S naším triatlonovým oblečením a doplňky se budete vždy moci soustředit na váš sport.


Triatlonová kombinéza BASIC, kterou máme v naší nabídce, byla vyvinuta ve spolupráci s několikanásobným mistrem ČR Pavlem Jindrou v zimním triatlonu, který se rovněž věnuje i klasickému triatlonu. Díky této spolupráci je kombinéza střihově i materiálově vyladěná a nabízí dostatečný komfort při špičkové zátěži.


Zakázková výroba triatlonových kombinéz

Realizované Zakázky