Zpět

Zakázková výroba oblečení pro orientační běh


JAK OBJEDNAT >


GRAFIKA ZDARMA >


CO VŠE MŮŽE BÝT NA DRESU >


KOLIK VÝROBA STOJÍ >


JAK DLOUHO TRVÁ VÝROBA >


Vyrobíme běžecké dresy, další sportovní oblečení a doplňky pro orientační běh dle vašich představ - s vaším designem, jmény členů týmů, logy oddílu a sponzorů technologií plnoplošného sublimačního tisku. Grafický návrh vám připravíme zdarma a zakázku dodáme v krátkém termínu. 

Nabízíme běžecká trička a tílka pro orientační běh, týmové kalhoty, oddílové bundy i doplňky jako běžecké čelenky a čepice. V naší nabídce je také další týmové oblečení pro běžecké oddíly a týmy. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru a disponujeme moderními technologiemi a funkčními materiály pro dosažení nejvyšší kvality.

Naše oblečení pro orientační běžce je navrženo s ohledem na zkušenosti získané od běžců, běžeckých týmů, se kterými spolupracujeme pro maximální pohodlí a volnost pohybu, abyste mohli dosáhnout svého nejlepšího výkonu. Používáme kvalitní a prodyšné materiály, které zaručují optimální ventilaci a odvod potu a zároveň jsou odolné.

Spolupracujeme s řadou oddílů orientačního běhu v ČR i zahraničí.

Dejte nám vědět o vašich představách a rádi vám připravíme nezávaznou nabídku na míru. S naším běžeckým oblečením a doplňky se budete vždy moci soustředit na váš běh.


Zakázková výroba oblečení pro orientační běh

Realizované Zakázky