Časté dotazy

Co zahrnuje cena uvedená u produktu?

Cena zahrnuje osazení dresu logy sponzorů, klubu, čísly a jmény hráčů, VŠECHNY STANDARDNÍ GRAFICKÉ PRÁCE související se zpracováním Vašich podkladů do grafického návrhu.

Cena je za finální výrobek - tedy potištěný dres nebo sportovní doplněk s Vašim designem.

Dresy s FLUO barevností nejsou dražší oproti běžným cenám.

Uvedené ceny NEzahrnují náklady na dopravu.

Cena se kalkuluje za kompletní množství v jednom designu. U větších objemů jeho barevné mutace nehrají pro cenovou kalkulaci roli.

Stejně tak u větších zakázek nerozdělujeme množství v případě, kdy zákazník potřebuje identický design pro různá pohlaví nebo i děti. 

Uvedená cena platí pro základní materiálovou variantu příslušného produktu. Pokud si zvolíte komfortnější materiál, bude cena upravena v návaznosti na typ Vámi vybraného materiálu.

Uvedená cena platí při umístění loga ALISY na viditelnou pozici na výrobku. Pokud budete požadovat produkci bez identifikace výrobce, bude cena individuálně navýšena dle specifikace Vaší objednávky.

U velikostí 3XL a větší je účtována přirážka 10%. Individuální střihové úpravy jsou možné výjimečně možné za předpokladu jejich odsouhlasení naším produkčním oddělením. Tyto úpravy jsou kalkulovány na základě své povahy individuálně.

V případě nadstandardní grafické náročnosti (např. dodání log pouze v JPG formátu, rozsáhlejší korektuře grafického návrhu v rozporu s Vaším původním zadáním) bude účtován příplatek za práci grafika dle časové náročnosti v taxe 400,- Kč/hod.

V případě, kdy se zákazník v průběhu realizace grafické práce na zakázce rozhodne proces zastavit, bude obdržená záloha vrácena na jeho bankovní účet. Její objem bude ponížen o částku odpovídající grafické práci na zakázce v taxe 400,- Kč/hod. 

Uvedené ceny jsou ceny bez DPH.  


Jakým způsobem mám dodat grafické podklady?

Sdělte nám o jaký typ dresu či produktu máte zájem a základní informace o tom, jakou máte představu o vzhledu - ideálně mailem na obchod@alisy.cz, obchod2@alisy.cz, případně telefonicky na 773 333 107 a 777 231 129.


Jaké je minimální množství pro objednávku?

Rádi Vám vyrobíme oblečení již od 3 kusů, doplňky již od 10 kusů jednoho modelu a grafického provedení. 

V případě, že si objednáte 1 ks od již existující sady dresů, cena bude kalkulována dle původní množstevní kategorie.


Vyrobíte mi jeden kus od již existující sady dresů?

Ano, toto je zcela běžný případ. Tyto případy realizujeme za běžnou cenu, bez příplatku za malé množství.

POZOR! Toto platí v případě, že se jedná o dres ze sady, která byla realizována u naší společnosti.


Jak mohu nejlépe určit barvy?

Ideální variantou je sdělení čísla barvy ve formátu CMYK nebo dle vzorníku Pantone. Uvědomujeme si, že většina z Vás nemá vzorník Pantone k dispozici a proto je několik možností, jak barvy určit:

- pošlete nám vzorek barvy, o kterou máte zájem (vzorkem může to být textil i jiný materiál)

- barvy určíme při osobním setkání výběrem z našeho obsáhlého vzorníku

- před realizací výroby Vám zašleme nátisk dresu na vybraném materiálu pro odsouhlasení barevnosti. Tato služba je nestandardní a je zpoplatněna.


Jaké písmo mohu zvolit pro čísla a jména hráčů?

Vyberte si ideálně jakýkoli z volně dostupných fontů. Usnadníte si situaci při případném dodělávání dresu pro nového člena Vašeho týmu. 


Bude cena vyšší, pokud budu chtít složitý design - použít více log, barev, čísel,....?

Složitost designu nemá na cenu vliv. Technologie sublimačního tisku je skvělá tím, že cena digitálního tisku není množstvím grafických objektů ovlivněna. 


Vyrobíte mi produkt v mém vlastním střihu?

Tyto nestandartní požadavky řešíme individuálně dle složitosti střihu, jeho odchylky od našich standartních produktů. Zpracování vlastního střihu je zpoplatněno příplatkem. Jeho výše se odvíjí od náročnosti zpracování Vašich podkladů a představ do formy produktu.  


Jak mohu nejlépe určit velikosti?

Pro určení velikostí se podívejte do tabulek velikostí. Velikosti můžete určit také na základě zapůjčené velikostní sady. Tato služba je u menších zakázek zpoplatněna viz info zde.


Jak dlouho budu na zakázku čekat?

Lhůta na dodání zakázky obvykle činí 3-4 týdny od odsouhlasení grafického návrhu a dodání všech potřebných dat pro realizaci (skladba velikostí,...). V hlavní sezóně je dodací lhůta 5-6 týdnů. U kusových zakázek je dodací lhůta delší. Samozřejmě se snažíme, aby byla doba Vašeho čekání co nejkratší. 


Jak budu zakázku platit?

Platbu za objednanou zakázku je možno uskutečnit předem bankovním převodem na náš účet na základě předložené faktury.


Jaký si můžu zvolit způsob dopravy?

Zboží Vám dopravíme některým z následujícím způsobů:

- osobní odběr v naší společnosti

- zásilka přepravní společností DPD

Ceny dopravy najdete zde