Ceny Cyklodresů


Uvedená cena zahrnuje osazení dresu logy sponzorů, Vašeho klubu, jmény,... veškeré standardní grafické práce související se zpracováním Vašich podkladů do grafického návrhu.

Při požadavku na FLUO barevnost se cena nenavyšuje.

Pro doobjednávky k námi vyrobené sadě dresů se příplatky neplatí.

Cena se kalkuluje za kompletní množství v jednom designu. U větších objemů jeho barevné mutace nehrají pro cenovou kalkulaci roli.

Stejně tak u větších zakázek nerozdělujeme množství v případě, kdy zákazník potřebuje identický design pro různá pohlaví nebo i děti. 

Uvedená cena platí pro základní materiálovou variantu příslušného produktu. Pokud si zvolíte komfortnější materiál nebo příplatkovou výbavu, bude cena upravena v návaznosti na Vaše požadavky. 

Uvedená cena platí při umístění loga ALISY na viditelnou pozici na dresu. Pokud budete požadovat produkci bez identifikace výrobce, bude cena individuálně navýšena dle specifikace Vaší objednávky.

V případě nadstandardní grafické naročnosti (např. dodání log pouze v JPG formátu, rozsáhlejší korektuře grafického návrhu v rozporu s Vaším původním zadáním) bude účtován příplatek za práci grafika dle časové náročnosti v taxe 400,- Kč/hod. 

U velikostí 3XL a větší je účtována přirážka 10%. Individuální střihové úpravy jsou možné vyjímečně možné za předpokladu jejich odsouhlasení naším produkčním oddělením. Tyto úpravy jsou kalkulovány na základě své povahy individuálně.

Ceny jsou uvedeny bez balení po jednotlivých kusech. V případě kusového balení se cena zvyšuje o 5,- Kč/ks.

Uvedená ceny jsou Ceny bez DPH

Námi uvedená cena NEzahrnuje náklady na dopravu.

Zapůjčení velikostní sady dresů je zpoplatněno částkou 150,- Kč bez DPH. U zakázek v celkové hodnotě více jak 15.000,- Kč bez DPH tuto službu neúčtujeme.

Řešení grafického návrhu osobně s grafikem v naší provozovně - 1000,- Kč bez DPH / hod. Atypicky zdlouhavé upřesňování detailů objednávky, opakované řešení identických bodů zakázky v rámci osobní schůzky - 500,- Kč bez DPH / hod.


Pro bližší cenové relace nás, prosím, KONTAKTUJTE - rádi Vám konkrétní cenovou nabídku zašleme